Image and video hosting by TinyPic
Ośmiu Wspaniałych!
Link 13.02.2011 :: 16:53 Komentuj (2)
W tym roku moja szkołą organizowała uroczystą galę Ośmiu Wspaniałych. Myślę, że warto dodać tu komentarz profesjonalistów:

Anna Gabińska

2011-02-08 08:24:32, aktualizacja: 2011-02-08 08:24:32

Mają od 14 do 19 lat, uczą się we Wrocławiu i są równie twardzi w walce ze złem, jak Siedmiu Wspaniałych z westernu Johna Sturgesa. Tylko jest ich ośmiu i zamiast rewolwerów noszą uśmiech. Pomagają z radością innym, bo są wolontariuszami.

Dziś o godz. 12.30 w XII LO przy pl. Orląt Lwowskich rozpocznie się uroczysta gala samorządowego konkursu nastolatków. Dopiero podczas niej poznamy nazwiska Ośmiu Wspaniałych młodych wrocławian, których zachowanie jury złożone z nauczycieli i urzędników uznało za wzór do naśladowania dla rówieśników. Kandydatów można było zgłaszać z uzasadnieniem do połowy grudnia.


Oprócz Wspaniałej Ósemki (ośmiu wolontariuszy w wieku od 14 do 19 lat) jury wybrało też Wspaniałą Ósemeczkę (uczniowie w wieku od 10 do 13 lat). Z pewnością będą też wyróżnienia w kategorii zgłoszeń indywidualnych i grupowych.

Wrocław w konkursie bierze udział już po raz siedemnasty.


Ja dodaję zdjęcia zrobione przeze mnie. Było pyszne jedzenie (byłam w kateringu, ale nie gotowałam, jedynie roznosiłam, przygotowywałam i sprzątałam po całej zabawie). Uczniowie z mojej szkoły (ale nie tylko) mogli pokazać na co ich stać :) Zdjęcia nie ukazują jak fantastycznie przygotowała się moja szkoła,ani jak ciekawe były pokazy talentów. Trzeba to było zobaczyć na żywo! Ponieważ na tym zdjęciu widać Alę, nie mogę pominąć Oli! Oto dwie najfajniejsze bliźniaczki jakie znam :) Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Waszych urodzin, które są już na koniec ferii! 

Ogólnie mój profil był najbardziej zaangażowany w ten projekt. Inni byli np. w szatni, na parkingu lub przypinali naklejki i rozdawali ulotki. 
Od góry Ja, Laura i Monika, a na dole Ania, Ania i Marta.


Ania cierpiała (cała reszta zresztą też :-) bo mogłyśmy nosić, wąchać i oglądać, ale nie jeść! Dla nas uczta się zaczęła, kiedy wszyscy goście już sobie poszli i mogłyśmy dojadać ostatki, chociaż my zostawiłyśmy nie tknięte chyba z 10 talerzy!

Tylko kilka  z wielu zdjęć pokazów, ale jakość nie jest genialna, więc po prostu więcej nie dodaję.Chyba każdy wie, że druga klasa liceum to jedna wielka impreza! Ja chodzę na osiemnastki, rzadziej na domówki, ale częściej...na imprezy z mamą :) Wczoraj byłyśmy z mamy znajomymi (chociaż niektórzy, tacy jak Marta to też moi znajomi :-) . Było super! Po raz pierwszy byłyśmy w klubie Eter, muzyka to nie do końca moje klimaty, ale każdy chociaż co jakiś czas mógł znaleźć coś dla siebie. Klub jako miejsce podobał mi się strasznie. Zdjęcia klubu nie są mojego autorstwa.

Na koniec istotka, która nawet teraz skrada moje całusy!


powered by Ownlog.com