Image and video hosting by TinyPic
Wiosennie mi!
Link 16.03.2011 :: 22:33 Komentuj (1)
Chociaż na dworze ciapa i ciężkie chmury to przez ostatnie dni poczułam powiew wiosny :) Wykorzystuję to możliwie jak najlepiej, spędzając czas na dworze. W niedzielę pojeździłam na rowerze, przez dwa ostatnie dni wychodziłam z psem na długi spacer (dzisiaj znowu jak na nią było za zimno, nasza kruszynka za nic w świecie nie chciałaby być dzisiaj na trawie dłużej niż pięć minut ;-). 
Pląsy po szkole.
Mimi to straszny przytulak, mogłabym o niej gadać godzinami. Dzisiaj chcąc być jak najbliżej weszła mi pod koszulkę i usnęła, a teraz kiedy ja leżę na brzuchu, ona położyła się na moich plecach. Aż żal mnie ściska kiedy musi zostać sama w domu na dziesięć godzin. Tak, tak. Jestem przewrażliwiona, bo to tylko pies, ale za to jaki kochany!

 

Ostatnio wkręciłam się trochę w Oriflame, ale już się powoli wykręcam, bo już wiem że jestem najgorszą konsultantką na świecie :) Niestety, mimo że bym chciała to nie mam na to czasu. W końcu 2 klasa LO to jedna wielka impreza, nie?! Już nie nadążam kiedy kto ma urodziny, a kiedy jest organizowana jakaś domówka. 

Warsztaty makijażowe w siedzibie głównej Oriflame z Anią, Madzią, Kasią i jej koleżanką, i co najważniejsze - z moimi dziewczynami z tańców :P


Zakalcowate ciasteczka, które robiłam z Kasią po nocy w akcie desperacji (zabrakło nam słodyczy!). Nie miałyśmy papieru do pieczenia, więc wykorzystałyśmy kartki A4 :)Już się chwaliłam, że zdałam prawko, ale nie pochwaliłam się, że się strasznie bałam jeździć. Okazało się, że strach ma wielkie oczy, a moje kochane autko daje mi wiele satysfakcji i ułatwia życie, kiedy w całym Wrocławiu pozmieniali organizację ruchu w komunikacji miejskiej. Już od kilku tygodni nie postawiłam nogi w tramwaju, czy autobusie! 

Jutro na polskim będziemy oglądać filmy, które sami mieliśmy nakręcić. Tematem przewodnim był Adam Mickiewicz. Nie mogę się doczekać, kiedy przedstawimy nasz, a nie miałam okazji go jeszcze zobaczyć, przez co się stresuję. Miałyśmy babski team, ale naprawdę super się nam współpracowało i może uda mi się go tu dodać, ale jeszcze nic nie obiecuję na 100%. 
Na dzisiaj Amen.
Dżesika


Pep Rally i inne filmiki
Link 22.03.2011 :: 23:32 Komentuj (2)
Pep Rally to tylko jeden z wielu elementów przed Homecoming Dance (inne to mecz, przebieranki). W necie znalazłam filmik z tego, kiedy jeszcze ja byłam w Armwood:
Homecoming Pep Rally 2009A tu z roku 2010. Już na początku widzę znajome twarze i uświadamiam sobie jak bardzo tęsknię! W sobotę spędziłam sporo czasu w sklepie Kuchnie Świata, stojąc przy półce z amerykańskim jedzeniem i przekonując samą siebie, że nie opłaca się wydać 19 zł na wyciskany ser ;)
Jeżeli doczekacie do końca, po krótkich napisach można zobaczyć Miss Lawrence, moją ulubioną nauczycielkę na świecie!Kto tu zaglądał i czytał to wie, że nie opuściłam ani jednego dnia w szkole. Codziennie w homeroom puszczali nam szkolną stację ATV. Uczniowie sami nakręcali video i uczyli się obsługi sprzętu. Ten filmik pamiętam bardzo dobrze, bo w 39 sekundzie pojawia się kolejna ulubiona nauczycielka, Miss H. (Hrabosky), która dzwoniła tylko po to do moich host rodziców, aby powiedzieć że jest ze mnie dumna i mają mnie poklepać w nagrodę po plecach ^^:Ten o końcu świata, to jeden z moich ulubionych! Posłuchajcie akcentu chłopaka z końca filmu (błagałam Kandi żeby tak mówiła, uwielbiam słuchać akcent i slang czarnych, chociaż ze slangu nic nie rozumiem) i zobaczcie jak wyluzowani są nauczyciele.Teraz idę spać, mam nadzieję, że jak wstanę to gardło nie będzie już dokuczać, a katar zniknie z mojego nosa:)
Dżesika :)

powered by Ownlog.com