Koniec roku przynosi wiele refleksji. W myślach robimy listę co nam się udało, nad czym trzeba jeszcze popracować. Mi niewątpliwie udała się jedna rzecz - moi przyjaciele. Od dziecka przyjaźnię się z Kasią, nasza znajomość jest cudowna, ponieważ mimo że nasze małe światy są zupełnie różne, to porozumiewamy się dosłownie bez słów :).
Mam też Basię i Sylwię, a ponieważ jesteśmy na tym samym kierunku, to nawet nie zdążymy się za sobą stęsknić, a już się ponownie widzimy. Mam też przyjaciół z Włoszczowy. To właśnie tam miałyśmy spędzić Sylwestra, ale po dłuższym zastanowieniu postanowiłyśmy zostać we Wrocławiu i spędzić go na spokojnie u mnie w domu. Skąd taka decyzja? Uczelnia wyciska z nas siódme poty. Zbliża się sesja, ale najpierw czekają nas bardzo trudne trzy tygodnie, ponieważ będziemy miały kolokwia i kartkówki ze wszystkich przedmiotów które mamy w naszym planie. Nie pozostaje mi nic innego jak wspominać cudowne chwile które razem spędzałyśmy.

Na początek czas rozrywki po ciężkim i pracowitym tygodniu :).
  
Nasza Wigilia, która odbyła się 22 grudnia, była nietypowa. Puściłyśmy sobie płytę z amerykańskimi piosenkami świątecznymi. Ja ulepiłam pierogi z kapustą i grzybami oraz uszka (no dobra, pomagałam babci przy lepieniu...). Basia przyniosła barszcz i sałatkę. Sylwia postawiła na wspomnienia! W Hiszpanii jadłyśmy naleśniki z Nutellą i bananami, na naszej kolacji powtórzyłyśmy ten deser. Sylwia zaskoczyła nas, ponieważ nie spodziewałyśmy się z Basią tak mało wigilijnej potrawy, ale w końcu to nasza Wigilia i same tworzymy nasze tradycje! Całości dopełniła gorąca herbata i delikatne płatki śniegu za oknem :)

No i nasz SYLWESTER!!
Szczęśliwego Nowego Roku :)
Name:

Komentarze:

11.01.2013, 08:15 :: 178.180.244.205
Anja
No to trzymam kciukasy za fize ;-)

02.01.2013, 20:58 :: 188.122.11.242
my-ten-months
Ja się ucieszę jak zdam fizykę na 3 :) Z resztą nie ma większych problemów.


02.01.2013, 09:45 :: 90.156.49.234
Anja
Szczęśliwego Nowego Roku!!Abyście wszystkie pozdawały na piątki egzaminy w pierwszym terminie!!!!!!