Już w piątek mam zebranie w sprawie wyjazdu do Stanów. Wciąż się zastanawiam, mam na zmianę napady fascynacji i strachu :) Czytam blogi osób, które teraz są w USA, które podobnie jak ja dawniej odliczają dni powrotu do Polski. U mnie sprawa wygląda jednak inaczej - już raz to przeżyłam, wiem co mnie czeka, jestem gotowa psychicznie na taki wyjazd. Są we Wrocławiu ludzie, na których bardzo mi zależy i to oni sprawiają, że jeszcze się waham z ostateczną decyzją (nigdy w życiu nie podejrzewałabym, że spotkam takie dziewczyny ;-) . Póki co rozmawiałam z moimi Amerykanami. Russ nie przyleci, ponieważ ma kłopoty rodzinne, ale może uda się za rok. Myślę już o końcu roku szkolnego, o zbliżającej się maturze. Trochę się boję, nawał nauki, wrażenie że nic nie umiem, że zostało mało czasu, ale patrząc po znajomych to nachodzą ich podobne wątpliwości :) Dzisiaj rozmawialiśmy o maturze na angielskim. Panna Martyna powiedziała, że matura nie jest dla własnej satysfakcji, ale po to, żeby dostać pracę. Artyście nie jest jednak potrzebna, a ona jest artystką, więc sami wiecie :) Oczywiście podchodzi do egzaminu, ale póki co to nasz główny obiekt żartów (śmiejemy się, że jak coś pójdzie nie tak, to robimy kursy na wózki widłowe). 
Prawda jest taka, że obracam się wśród fajnych mądrych dziewczyn i na bank wszystkie zdamy, a potem dostaniemy się na wymarzone studia. O moich planach nic nie piszę, bo wiadomo - moje plany zmieniają się z prędkością światło, już sama za sobą nie nadążam. Jestem teraz pochłonięta zakończeniem roku szkolnego - mam sporo na głowie, módlcie się, żebym się wyrobiła!
Dzisiaj postanowiłam być sentymentalna! Znalazłam na stronie mojego klubu tanecznego (przestałam tańczyć w styczniu lub lutym 2009). Stardance to było moje ukochane miejsce na świecie. Ostatnio spotkałam mojego trenera Michała Skawińskiego i wspomnienia powróciły :) Dance equal LOVE!Name:

Komentarze:

10.05.2012, 00:52 :: 67.142.162.22
xyz
Au Pair to swietny pomysl, zwlaszcza kiedy sama mozesz wybrac rodzine :)

PS Mam takie dziwne pytanie; duzo schudlas kiedy po powrocie ze Stanow?

Powodzenia na maturach zycze!

04.05.2012, 23:12 :: 62.122.239.73
sara
au pair wspaniały pomysł, moja daleka kuzynka jest własnie na takim programie i tak jej sie spodobało że została na drugi rok.
powodzenia !

27.04.2012, 00:42 :: 188.122.11.109
my-ten-months
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)

25.04.2012, 18:29 :: 64.251.52.100
Oliwia
haha racja racja ja jestem teraz na wymianie w stanach, wracam za okolo miesiac i rzeczywiscie juz odliczam dni :) powodzenia na maturze!